WZNAWIAMY przyjmowanie zgłoszeń

3… 2… 1… START ❗❗❗
Mamy dla Was mikołajkową 🎅🎄🎁 niespodziankę – WZNAWIAMY przyjmowanie zgłoszeń do udziału w projekcie „Klucz do usług rozwojowych”.

Obowiązujące wzory dokumentów rekrutacyjnych 📝📄📜znajdziecie na stronie Operatora (http://operator.techpal.com.pl/ ) w zakładce ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU.
Przed wypełnieniem dokumentów zapoznajcie 🔎📋🔎się z Regulaminem udziału w projekcie ORAZ instrukcjami poprawnego wypełniania dokumentów.

Przypominamy, że rozpatrzeniu podlegać będą WYŁĄCZNIE kompletnie wypełnione Formularze zgłoszeniowe. W Formularzu zgłoszeniowym należy wypełnić ✏✏✏WSZYSTKIE pola. W przypadku, gdy informacje konieczne do umieszczenia w danym polu nie odnoszą się do sytuacji przedsiębiorstwa składającego Formularz zgłoszeniowy należy wpisać „nie dotyczy”. Niekompletne Formularze będą kierowane do uzupełnienia, co wydłuży okres weryfikowania dokumentów zgłoszeniowych.

Pamiętajcie – złożenie Formularza zgłoszeniowego NIE OZNACZA ‼❌‼otrzymania dofinansowania na wybraną usługę rozwojową.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń Operator zastrzega sobie możliwość czasowego wstrzymania 🔚❌🔚rekrutacji, o czym informować będziemy za pośrednictwem strony internetowej Operatora oraz profilu na fb.🔑🔒🔐

Powodzenia‼💪👍

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *