FAQ

Wielkimi krokami zbliżamy się do dnia publikacji Formularza zgłoszeniowego i Regulaminu uczestnictwa w projekcie „Klucz do usług rozwojowych”.

W związku z powtarzającymi się pytaniami natury ogólnej systematycznie będziemy umieszczać na naszym profilu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Lista pytań i odpowiedzi już wkrótce będzie dostępna na naszej stronie projektowej, która (niestety…. , ale wiecie jak to jest z projektowaniem stron ;)) nadal się buduje.

Czas przejść do konkretów 😉

Pytacie, czy przedsiębiorca który był uczestnikiem jednego z projektów zakończonych 31 marca 2019 r., w ramach którego podpisał umowę wsparcia i uzyskał refundację kosztów szkolenia musi ponownie brać udział w rekrutacji i ponownie składać formularz zgłoszeniowy.
Nie owijając w bawełnę – niestety tak.

W przypadku Operatora Techpal zmianie uległy wzory dokumentów stosowanych w trakcie realizacji projektu. Nie ma możliwości „przeniesienia” dokumentacji przedsiębiorstwa i jego pracowników z jednego z zakończonych w dniu 31.03.2019 r. projektów.

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie będzie trudne. Jeśli poprzednio się udało, to teraz też nie będziecie mieli z tym problemu. 🙂
To tylko papiery 🙂 Kilka stron dokumentów przecież Was nie odstraszy, prawda? 🙂

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *