NOWE OTWARCIE  

Informujemy, iż wznowiliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w projekcie „Klucz do usług rozwojowych”.

Obowiązujące wzory dokumentów rekrutacyjnych znajdziecie w zakładce ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU. 

Przed wypełnieniem dokumentów zapoznajcie się z Regulaminem udziału w projekcie ORAZ  instrukcjami poprawnego wypełniania dokumentów.

Przypominamy, iż w ramach projektu można ubiegać się WYŁĄCZNIE o dofinansowanie usług rozwojowych, których zakres jest bezpośrednio związany z prowadzoną działalnością gospodarczą ORAZ zajmowanym stanowiskiem/funkcją pełnioną w przedsiębiorstwie. NIE FINANSUJEMY hobby lub planów rozwojowych odnoszących się do bliżej nieokreślonej przyszłości.

Wybierając usługę rozwojową bierzcie pod uwagę termin jej realizacji – mało prawdopodobne jest uzyskanie dofinansowania na szkolenie, które rozpoczyna się za 3 dni od złożenia Formularza zgłoszeniowego.

W związku z koniecznością zrealizowania wskaźników dotyczących udzielenia wsparcia przedsiębiorcom zarejestrowanym i prowadzącym aktywnie działalność w miastach średnich tracących funkcje społeczno – gospodarcze w pierwszej kolejności rozpatrywane będą Formularze zgłoszeniowe MŚP z miejscowości wymienionych w § 2 pkt 5 Regulaminu udziału w projekcie.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń Operator zastrzega sobie możliwość czasowego wstrzymania rekrutacji, o czym informować będziemy za pośrednictwem strony internetowej Operatora oraz profilu na fb.

Powodzenia!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *